Banner

28 lat doświadczenia w branży budowlanej

KILKA SŁÓW O HISTORII NASZEJ FIRMY

BUDOWA Sp. z o.o. jest formalną i organizacyjną kontynuacją działalności firm “Zakład Projektowo - Wykonawczy BUDOWA” oraz “BUDOWA ŁOWICZ SP. Z O.O.“. Firma rozpoczęła swoją działalność 1 lutego 1989 roku i na przestrzeni prawie 30-letniej działalności zdobywała doświadczenie oraz podnosiła jakość świadczonych usług w branży budowlanej.

SIEDZIBA FIRMY

Siedzibą firmy jest ul. Katarzynów 17 w Łowicz, gdzie znajduje się biuro firmy, warsztat, baza sprzętu budowlanego oraz magazyn materiałów budowlanych.

GDZIE DZIAŁAMY

Zasięg działalności firmy w głównej mierze skupia się na województwach - łódzkim i mazowieckim z uwagi na rozpoznawalność oraz wypracowaną markę w regionie. Wojewódzki zasięg działalności firmy umożliwia oferowanie konkurencyjnych cen z uwagi na niższe koszty transportu materiałów maszyn i ludzi oraz lepszy nadzór nad realizowaną inwestycją.

PRACOWNICY

Pracownicy zatrudnieniu w firmie cechują się bardzo wysokim zaangażowaniem w realizowane prace, pełnym profesjonalizmem oraz dużym doświadczeniem w branży. Firma posiada również bogate doświadczenie we współpracy z podwykonawcami branżowymi - tj. dostawcy instalacji sanitarnych, elektrycznych, gazowych i powodzeniem korzysta z ich usług.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Firma za poziom świadczonych przez siebie usług oraz realizację inwestycji na najwyższym poziomie została wielokrotnie zauważona i nagrodzona na szczeblu regionalnym i krajowym. Najważniejszymi wyróżnieniami i osiągnięciami firmy są:

  

  • Certyfikat „Przedsiębiorstwo FAIR PLAY” otrzymywany w latach 2002-2017
  • Diamentowa statuetka „Przedsiębiorstwo FIAR PLAY” - otrzymana w 2017 roku
  • Marka Regionalna „Łowickie” nagroda otrzymana w roku 2017 z rąk władz Starostwa Powiatowego
  • Nagroda specjalna w konkursie "Perły Łodzi" za odrestaurowanie secesyjnej "Willi Jakuba Kestenberga"
  • Złota Odznaka „Zasłużony dla Budownictwa” - przyznana przez kapitułę działająca przy Łódzkiej Regionalnej Izbie Inżynierów Budownictwa
  • Modernizacja Roku 2011 za renowację dawnej kolegiaty prymasowskiej w Łowiczu

INWESTYCJE

Spółka realizuje liczne inwestycje powiązanych firm z branży deweloperskiej - “INWESTOR Janusz Mostowski” oraz hotelarskiej - “ECO RESORT SP. Z O.O.”

lat doświadczenia w branży budowlanej

Kadra
Wykwalifikowana
i doświadczona kadra
Obsługa inwestora
Kompleksowa
obsługa inwestora
Podejście do klienta
Indywidualne
podejście do klienta
Optymalizacja procesów
Optymalizacja
procesów budowlanych

Skontaktuj się z nami

masz pytania? zadzwoń lub napisz do nas
Prezes
Sekretariat
+48 46 837 55 27 wew.27
zobacz na mapie jak do nas dojechać

Mapa